Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Відбулись змагання з пляжного волейболу

Дата: 14.06.2021 10:18
Кількість переглядів: 208

12-13 червня 2021р. в м. Козятин відбулися змагання ВТО ВФСТ "Колос" з пляжного волейболу серед сільських, селищних територіальних громад. Команду Агрономічної громади, завдяки фінансовій підтримці сільського голови Сергія Сітарського, мали можливість представляти чоловіча та жіноча команди. За підсумками змагань визначились переможці та призери Першості. Не програвши жодного матчу, впевнену перемогу здобула жіноча команда Агрономічної ТГ. Другими стали спортсменки з Оратова, третє місце у господарів.

Переможці змагань будуть представляти Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться 17-19 червня 2021 р. у м. Скадовськ Херсонської області.

Призерам Першості були вручені Кубки, медалі та грамоти Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».