A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Новини

Олімпійський урок зі стрільби до дня Конституції України на базі Бохоницької школи

В нашій державі реалізовується Національна Програма "Здорова_Україна", в якій чітко окреслені спортивні пріоритети для формування здорової нації, розвитку фізичної активності та фізичної культури у дітей. Одночасно маємо дбати про військово-патріотичне виховання молоді для захисту цілісності території України. 28 червня на базі спортивної зали було проведено олімпійський урок з кульової стрільби для дітей Бохоницької школи в Агрономічній сільській громаді. Участь у заході взяли сільський голова Сергій Сітарський, депутат обласної ради Тетяна Каменщук та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Олександр Грустілін.  Найкращі тренери Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи - Леонід Іванов, т.в.о. директора спортивної школи, Франчук Анна, тренер-викладач, майстер спорту України та Щерба Наталя, тренер-викладач стрільби, розповіли про недавні олімпійські перемоги наших відважних спортсменів, ознайомили з основами стрільби з пневматичної гвинтівки, навчали заряджати гвинтівку, прицілюватися та вести вогонь, а також звернули увагу на основні недоліки у поводженні з гвинтівкою та шляхи їх усунення.  Кожна зброя має свої особливості, вимагає усвідомлення та чіткого контролю практичних дій, взаємодії думок, тіла та рухів.  Змагальна стрільба — це, здебільшого, ментальна гра. Це вимагає збалансованості, самовідданості і сильного бажання потрапити в ціль мішені.  Дякуємо тренерам за гарно проведене заняття, адже саме Ваші точні вміння та навички, Ваші досягнення мають бути прикладом для молоді!

11:48 29.06.2022

Історичний колаж "Конституція України з глибини віків до сьогодення" в Бохоницькій бібліотеці.

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 26 років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету. Українці сьогодні виборюють основне конституційне право - жити. Жити щасливо, вільно і цивілізовано у суверенній, незалежній, демократичній, правовій державі. Ми захищаємо свої права та свободи від ворога, і немає сумнівів,  що наша Конституція все здолає та переживе. З цієї нагоди Бохоницька бібліотека Агрономічного центру культури та дозвілля провела історичний колаж "Конституція України з глибини віків до сьогодення". Бібліотекар розповіла дітям про Основний закон України, та ознайомила з виставкою "Конституція України-символ незалежності держави", після чого відбувся перегляд українського пригодницького фільму фентезі, знятий Юрієм Ковальовим, за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського "Сторожова  застава".

10:38 29.06.2022

Відзначення Дня Конституції в Агрономічній громаді

День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості, воно безумовно належить до числа дат, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, героїчне сьогодення й світле майбутнє.

15:28 28.06.2022

Виставка в Бохоницькій бібліотеці "Молодь - еліта нації".

Останні вихідні червня ми традиційне відзначаємо День Молоді. Це свято дуже важливе для нашої держави. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються в Україні. Сучасна молодь іде в ногу з часом, активно розвивається, знає що хоче від життя, вона смілива до експериментів та нових звершень. Молодь. приймала активну участь у Революції Гідності. Молоді волонтери та військові з великим почуттям патріотизму, гідності, та ціною власного життя захищають нашу рідну Україну від ворога. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни, вести її до процвітання та успіху. Бохоницька бібліотека Агрономічного центр культури та дозвілля вітаємо нашу молодь і бажає їй творчої енергії, здійснення всіх мрій, прагнень, та пропонує переглянути книжкову виставку "Молодь-нова еліта нації ", яка буде цікава сучасній молоді, і всім хто відчуває себе молодим.

12:47 27.06.2022

Створено клас пожежної безпеки для занять з дітьми на базі Агрономічненської школи

За інформацією Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області впродовж 2021 року на території Вінницького району зареєстровано 1148 пожеж,.з них 454 пожежі виникло в екосистемах. Загинуло внаслідок пожеж 31 людина, з них 2 дитини. Травмовано на пожежах 16 осіб, врятовано 12 осіб. Прямі збитки, завдані пожежами склали 39 млн. 209 тис. 718 грн. Побічні збитки, завдані пожежами склали 95 млн. 072 тис. 612 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 91 млн. 051 тис. 746 грн. Аналізуючи причини пожеж, внаслідок яких загинули люди, слід відзначити їх найбільшу кількість від необережного поводження під час куріння - 29 (33,7%), з них 20 в стані алкогольного сп’яніння; -    порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок - 23 людини, або 26,8% від загальної кількості загиблих; -    порушення правил ГІБ при влаштуванні та експлуатації печей, теплогенеруючих агрегатів та установок - 21 людина, що становить 24,4% від загальної кількості загиблих; -    необережного поводження з вогнем - 9 людей або 10,5% від загальної кількості пожеж, з них 2 в стані алкогольного сп’яніння. З метою покращення стану пожежної безпеки в закладах освіти відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради організовано роботу щодо проведення нарад, консультацій з керівництвом об’єктів освіти громади. Також на постійному контролі питання щодо необхідності покращення матеріально-технічної бази закладів освіти в напрямку закупівлі наочних матеріалів для проведення занять, розробки орієнтовних переліків бесід та інструктажів для занять, тематичних планів щодо інформування про пожежну небезпеку з урахуванням сезонності. З метою доведення до дітей основних вимог пожежної безпеки на базі Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів також було створено клас безпеки для проведення занять із дітьми в територіальній громаді за участю представників ДСНС України у Вінницькій області  з 1 вересня 2022 року на базі цього кабінету. Підрозділами ДСНС України у Вінницькій області підготовлено наочну агітацію для доведення до дітей основних вимог пожежної безпеки, змонтовано відеоролики з демонстрацією пожеж та їх наслідків для засвоєння матеріалу дітьми, тому у разі звернення можливо отримати необхідні для класів безпеки матеріали. Також в наявності Методичні рекомендації щодо організації проведення уроків з безпеки життєдіяльності, в тому числі з пожежної безпеки.

11:49 27.06.2022

Діти з Агрономічної громади вирушили в табір до Польщі

22 червня діти з Агрономічної громади за сприяння сільського голови Сергія Сітарського  та голови МГО Україна - Польща – Німеччина  Сергія Татусяка виїхали до польського міста Криниця-Здруй в табір. Там діти відпочиватимуть безкоштовно 21 день: будуть гратися, знайомитися з містом, ходити у походи, на пляж та тренуватися .

15:49 24.06.2022

Випускники Агрономічної ТГ отримали документи про освіту

Випускний - це одночасно весела і дуже сумна подія. У цей день випускники назавжди прощаються зі школою і вчителями, завершують важливий етап у своєму житті. Однак для випускників, їх батьків і вчителів цей день залишається хвилюючим і емоційним, незважаючи на те, що в цьому році він проходить не лише в умовах карантину коронавірусу, а ще й - війни.

15:47 24.06.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень