A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Список учнів - переможців ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021-2022 навчальному році

Дата: 15.12.2021 15:47
Кількість переглядів: 112

з/п

Прізвище

ім’я, по

батькові

учня

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Прізвище, ім’я,

по батькові

вчителя, який

підготував учня

Клас

Місце

1

Столярик Володимир Валентинович

Бохоницька СЗШ І-ІІІ ступенів

Гутянська Зоя Володимирівна

4

І

2

Паф'янова  Ірина Олександрівна

Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Кравець Вікторія Богданівна

6

І

3

Косичук Єгор

Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ступенів

Максименюк Оксана Миколаївна

3

ІІ

4

Корічук Анна Володимирівна

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів

Назаренко Світлана Іванівна

3

ІІ

5

Ковбасюк Максим Павлович

Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Розборська Тетяна Петрівна

4

ІІ

6

Номашко Ілона Іванівна

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів

Дьяконова Галина Миколаївна

4

ІІ

7

Бортновська Слава Олександрівна

Бохоницька СЗШ І-ІІІ ступенів

Ільченко Яна Володимирівна

5

ІІ

8

Косичук Віталій Вадимович

Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ступенів

Чичкалюк Ірина Олегівна

7

ІІ

9

Семенюк Олександр Володимирович

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів

Чорнобільська Лариса Ігорівна

8

ІІ

10

Фабіянський
Олег Миколайович

Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Кравець Вікторія Богданівна

9

ІІ

11

Саєнко Надія Василівна

Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ступенів

Правдюк Наталія Володимирівна

9

ІІ

12

Чернега Ангеліна

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів

Лаптєєва Наталія Гаврилівна

10

ІІ

13

Конопелько Євгенія Михайлівна

Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ступенів

Чичкалюк Ірина Олегівна

11

ІІ

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень