A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Звіт директора Бохоницького ліцею

Дата: 16.06.2023 14:25
Кількість переглядів: 51

Стало уже аксіомою, обов’язковим та багаторічним правилом звітування директора ліцею  перед громадськістю задля забезпечення прозорості та відкритості діяльності закладу, спільного вирішення проблем та завдань.

15 червня у Бохоницькому ліцеї  проведено  загальні збори колективу, батьківського загалу  на яких директор Галина Пащенко  підсумувала результати своєї роботи та роботи  колективу закладу. Головою зборів було обрано Наталію Березюк, затверджено  регламент: звіт директора 35 хв, обговорення до 3 хв.  Під час звіту говорилось про досягнення колективу: створення укриття, відновлення очного навчання, організацію харчування та питного режиму. Не залишилась поза увагою  робота над методичною темою,  підводились підсумки навчальних досягнень учнів, їх  участі у різноманітних  конкурсах, Всеукраїнській учнівській олімпіаді, онлайн-олімпіадах, спортивних змаганнях. Також підведено підсумки роботи школи по вихованню підростаючого покоління. Після доповіді було обрано лічильну комісію у складі Юлії Січкар, Катерини Галяги, Ольги Радюкової для проведення оцінювання діяльності директора закладу шляхом таємного голосування. За результатами голосування діяльність директора оцінена як «задовільна»  100 % присутніх. 

На завершення слово взяв Олександр Грустілін, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Агрономічної сільської ради, відмітив позитивні моменти діяльності  колективу та  нагородив директора ліцею Галину Пащенко почесною грамотою.

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень