A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023/2024 навчальному році

Дата: 22.01.2024 15:26
Кількість переглядів: 87

 № з/п

Прізвище, ім’я переможця

Назва закладу

Учнівська олімпіада

Клас

Нагорода

1

Медвідь Богдан

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

Екологія

11

Диплом ІІ ступеня

2

Верещак Богдана

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Математика

11

Диплом І ступеня

3

Вернигор Дарина

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

6

Диплом ІІ ступеня

4

Кравцева Софія

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІ ступеня

5

Мельник Вікторія

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

6

Диплом ІІІ ступеня

6

Семенюк Олександр

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

7

Швець Єгор

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

8

Ковбасюк Максим

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

6

Диплом ІІІ ступеня

9

Юхимчук Маряна

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

10

Денисюк Назар

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

11

Кульба Катерина

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Астрономія

11

Диплом ІІІ ступеня

12

Саєнко Надія

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

13

Швець Карина

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

Трудове навчання

9

Диплом І ступеня

14

Панченко Ілля

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом І ступеня

15

Шмалюх Віталій

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом І ступеня

16

Стоцька Софія

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом І ступеня

17

Таран Олена

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом І ступеня

18

Беседіна Віталіна

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

19

Кирик Анна

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

20

Латуша Віталіна

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІ ступеня

21

Вікарчук Станіслав

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

22

Чижик Валентин

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

23

Радомська Дарина

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Англійська мова

8

Диплом І ступеня

24

Мар’янко Анастасія

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІ ступеня

25

Панченко Ілля

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

26

Вільнічук Віталій

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІ ступеня

27

Барабаш Вікторія

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

28

Адамчук Ілля

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Інформатика

8

Диплом ІІІ ступеня

29

Верещак Богдана

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

30

Вільнічук Віталій

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

Географія

10

Диплом ІІ ступеня

31

Гриновецька Олександра

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІ ступеня

32

Косичук Віталій

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

33

Таран Олена

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

34

Шмалюх Віталій

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

35

Врублевський Віктор

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

36

Прокопенко Аріна

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

37

Кравець Іван

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

38

Паф'янова Ірина

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

Українська мова та література

8

Диплом І ступеня

39

Астаніна Надія

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

7

Диплом І ступеня

40

Верещак Богдана

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІ ступеня

41

Паламарчук Вікторія

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІ ступеня

42

Гриновецька Олександра

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІ ступеня

43

Бугайова Інесса

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

44

Бортновська Слава

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІ ступеня

45

Врублевський Віктор

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

46

Дрогомирецька Єлизавета

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

47

Штойко Олена

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

48

Мельник Роман

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІІ ступеня

49

Косичук Віталій

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

50

Вільнічук Віталій

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

Історія

10

Диплом ІІ ступеня

51

Кульба Катерина

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІ ступеня

52

Косичук Віталій

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

53

Саєнко Надія

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

54

Звірко Філіп

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

55

Трембанчук Богдан

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

56

Зралко Максим

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

57

Щвець Єгор

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

58

Блащук Святослав

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

Біологія

7

Диплом ІІ ступеня

59

Щвець Єгор

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІ ступеня

60

Гнатюк Денис

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

61

Педенюк Іван

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

62

Кульба Катерина

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

63

Семенюк Олександр

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

64

Кравець Іван

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

65

Верещак Богдана

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Фізика

11

Диплом ІІ ступеня

66

Юхимчук Маряна

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

67

Паламарчук Вікторія

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІІ ступеня

68

Врублевський Віктор

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

69

Блащук Святослав

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІІ ступеня

70

Блащук Святослав

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

Хімія

7

Диплом І ступеня

71

Астаніна Надія

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІ ступеня

72

Вікарчук Станіслав

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

73

Юхимчук Маряна

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІ ступеня

74

Антонюк Ростислав

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІІ ступеня

75

Кравець Іван

Ільківська гімназія Агрономічної сільської ради

8

Диплом ІІІ ступеня

76

Щвець Єгор

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

77

Кульба Катерина

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

78

Сорока Маргарита

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

7

Диплом ІІІ ступеня

79

Коваль Каріна

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

80

Семенюк Олександр

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

81

Верещак Богдана

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Інформаційні технології

11

Диплом І ступеня

82

Верещак Максим

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

9

Диплом ІІІ ступеня

83

Таран Олена

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

Правознавство

9

Диплом ІІ ступеня

84

Аралова Єлизавета

Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради

11

Диплом ІІІ ступеня

85

Романова Руслана

Медвежевушківський ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня

86

Вільнічук Віталій

Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

10

Диплом ІІІ ступеня



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень