A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата: 25.03.2024 11:06
Кількість переглядів: 27

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради повідомляє, що з 01 квітня до 31 травня 2024 року триватиме прийом документів для зарахування дітей до перших класів в закладах загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради.

 

Подати заяву можна безпосередньо в закладі загальної середньої освіти або за допомогою системи електронної реєстрації на порталі: https://school.isuo.org/

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти подається одним з батьків майбутніх першокласників (опікуном, законним представником) до 31 травня. До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089.

Оригінали документів та медичної довідки подаються до початку навчального року.

При поданні заяви про зарахування мають бути пред'явлені документи, які підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків або законних представників має вищезазначену довідку), та які не мають свідоцтва про народження, можуть зараховуватися без подання цього документу.

Територію обслуговування, закріплену за закладами освіти,  можна переглянути за посиланням : https://drive.google.com/file/d/1aRTg4jgM4AVV9fxwrlnxAaxcVPNTK6yt/view?usp=sharing

 

Посилання на заклади загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради:  https://arg-osvita.gov.ua/zakladi-osviti-12-33-00-13-05-2021/

 

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень