A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Вітаємо переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів обласного рівня у 2023/2024 навчальному році!

Дата: 01.04.2024 15:08
Кількість переглядів: 34

Учні закладів загальної середньої освіти Агрономічної територіальної громади своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!

Наші учні, всупереч труднощам, пов’язаним із війною, продовжують здобувати призові місця на конкурсах та олімпіадах. 

Щиро вітаємо  переможців та їхніх наставників, дякуємо за невтомну кропітку працю задля здобуття знань.

 

 

Блащук Святослав Анатолійович,
учень 7 класу Бохоницького ліцею 
Агрономічної сільської ради

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2023/2024 навчальному році (виконував завдання за 8 клас)

(Учитель: Галяга Катерина Яківна)

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2023/2024 навчальному році (виконував завдання за 8 клас)

(Учитель: Богданова Ніна Павлівна)

 

 

 

 

 

 

 

 

Верещак Богдана Олександрівна,
учениця 11 класу 
Агрономічненського ліцею 
Агрономічної сільської ради

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2023/2024 навчальному році

(Учитель: Спрут Ірина Григорівна)

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2023/2024 навчальному році

(Учитель: Греля Богдан Йосипович)

 

 

 

 

 

Таран Олена Володимирівна,
учениця 9 класу 
Агрономічненського ліцею 
Агрономічної сільської ради

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2023/2024 навчальному році

(Учитель: Голубаха Юлія Володимирівна)

 

 

 

 

 

Кульба Катерина Олександрівна,
учениця 11 класу 
Агрономічненського ліцею 
Агрономічної сільської ради

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2023/2024 навчальному році

(Учитель: Савчук Марія Олександрівна)

 

 

 

 

 

 

 

 

Паф'янова Ірина Олександрівна,
учениця 8 класу 
Ільківської гімназії 
Агрономічної сільської ради

ІІ місце у ІІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році

(Учитель: Кравець Вікторія Богданівна)

 

 

 

 

Ковбасюк Максим Павлович,
учень 6 класу 
Ільківської гімназії 
Агрономічної сільської ради

ІІІ місце у ІІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році

(Учитель: Кравець Вікторія Богданівна)

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень