A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Результати атестації педагогічних працівників

Дата: 18.04.2024 14:16
Кількість переглядів: 45

Результати атестації педагогічних працівників закладів освіти Агрономічнної сільської ради комісією ІІ рівня відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

 

№ п/п

ПІП

Посада, заклад

Рішення комісії

1

Ануфрієва Наталія Миколаївна

Керівник закладу освіти Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді

2

Ануфрієва Наталія Миколаївна

Учитель української мови і літератури Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»

3

Кравець Богдан Іванович

Керівник закладу освіти Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді

4

Кравець Богдан Іванович

учитель фізичної культури Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»

5

Кравець Вікторія Богданівна

Учитель української мови і літератури Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

6

Гук Валентина Олександрівна

Учитель математики і фізики Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,

7

Волошенюк Людмила Филимонівна_

 

 

Вихователь Бохоницького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

8

Мартинюк Олена Володимирівна

Вихователь Бохоницького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст»

9

Павленко Оксана Андріївна

Вихователь Бохоницького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

10

Соколовська Олена Григорівна

Вихователь Бохоницького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

11

Коваль Наталя Олегївна

Вихователь Агрономічненського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

12

Ковалевська Валентина Анатоліївна

Вихователь Горбанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Перлина» Агрономічної сільської ради

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

 

 



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень